Welcome to the heart of the holiday season, where joy and warmth fill our homes with the magic of Christmas. This year, create unforgettable moments with your loved ones as we guide you through a journey of festive cheer, elevated by the exquisite offerings from SAK Home.
Christmas with Family

Deck the Halls with Dazzling Home Decor
Transform your living space into a winter wonderland with our enchanting home decor collection. From shimmering ornaments to cosy throws, add that extra touch of magic to your festive setting.


- Regular Price
- $45.00
- Sale Price
- $45.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $37.00
- Sale Price
- $37.00
- Regular Price
- $45.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $13.00
- Sale Price
- $13.00
- Regular Price
- $22.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $92.00
- Sale Price
- $92.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $248.00
- Sale Price
- $248.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $47.00
- Sale Price
- $47.00
- Regular Price
- $84.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $21.00
- Sale Price
- $21.00
- Regular Price
- $35.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $26.00
- Sale Price
- $26.00
- Regular Price
- $77.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $26.00
- Sale Price
- $26.00
- Regular Price
- $67.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $26.00
- Sale Price
- $26.00
- Regular Price
- $67.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $30.00
- Sale Price
- $30.00
- Regular Price
- $42.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $32.00
- Sale Price
- $32.00
- Regular Price
- $100.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $142.00
- Sale Price
- $142.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $40.00
- Sale Price
- $40.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $25.00
- Sale Price
- $25.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $45.00
- Sale Price
- $45.00
- Regular Price
- $109.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $45.00
- Sale Price
- $45.00
- Regular Price
- $109.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $58.00
- Sale Price
- $58.00
- Regular Price
- $122.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $58.00
- Sale Price
- $58.00
- Regular Price
- $122.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $22.00
- Sale Price
- $22.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $71.00
- Sale Price
- $71.00
- Regular Price
- $125.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $75.00
- Sale Price
- $75.00
- Regular Price
- $122.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $67.00
- Sale Price
- $67.00
- Regular Price
- $125.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $67.00
- Sale Price
- $67.00
- Regular Price
- $125.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $26.00
- Sale Price
- $26.00
- Regular Price
- $84.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $26.00
- Sale Price
- $26.00
- Regular Price
- $84.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $26.00
- Sale Price
- $26.00
- Regular Price
- $84.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $26.00
- Sale Price
- $26.00
- Regular Price
- $67.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $71.00
- Sale Price
- $71.00
- Regular Price
- $184.00
- Unit Price
- per
Dining Tableware Extravaganza
Set the stage for a sumptuous Christmas feast with our elegant dining tableware. Elevate your holiday gatherings with stunning pieces that seamlessly blend style and functionality.



- Regular Price
- $267.00
- Sale Price
- $267.00
- Regular Price
- $300.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $142.00
- Sale Price
- $142.00
- Regular Price
- $200.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $134.00
- Sale Price
- $134.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $134.00
- Sale Price
- $134.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $134.00
- Sale Price
- $134.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $125.00
- Sale Price
- $125.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $110.00
- Sale Price
- $110.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $109.00
- Sale Price
- $109.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $100.00
- Sale Price
- $100.00
- Regular Price
- $200.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $99.00
- Sale Price
- $99.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $87.00
- Sale Price
- $87.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $87.00
- Sale Price
- $87.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $84.00
- Sale Price
- $84.00
- Regular Price
- $200.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- from $84.00
- Sale Price
- from $84.00
- Regular Price
- $125.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $74.00
- Sale Price
- $74.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $70.00
- Sale Price
- $70.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $67.00
- Sale Price
- $67.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $67.00
- Sale Price
- $67.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $60.00
- Sale Price
- $60.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $59.00
- Sale Price
- $59.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $55.00
- Sale Price
- $55.00
- Regular Price
- $92.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- from $52.00
- Sale Price
- from $52.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $47.00
- Sale Price
- $47.00
- Regular Price
- $73.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $43.00
- Sale Price
- $43.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $43.00
- Sale Price
- $43.00
- Regular Price
- $71.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $42.00
- Sale Price
- $42.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $42.00
- Sale Price
- $42.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

Wellness for the Soul – Nourishing Mind and Body
Amidst the holiday hustle, don't forget to nurture your well-being. Explore our wellness products designed to bring tranquillity and relaxation into your home, turning the festive season into a time of rejuvenation.


- Regular Price
- $84.00
- Sale Price
- $84.00
- Regular Price
- $100.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $13.00
- Sale Price
- $13.00
- Regular Price
- $22.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $47.00
- Sale Price
- $47.00
- Regular Price
- $84.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $75.00
- Sale Price
- $75.00
- Regular Price
- $100.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $9.00
- Sale Price
- $9.00
- Regular Price
- $15.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $32.00
- Sale Price
- $32.00
- Regular Price
- $50.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $21.00
- Sale Price
- $21.00
- Regular Price
- $35.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $17.00
- Sale Price
- $17.00
- Regular Price
- $29.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $73.00
- Sale Price
- $73.00
- Regular Price
- $122.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- $35.00
- Regular Price
- $21.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $11.00
- Sale Price
- $11.00
- Regular Price
- $17.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $16.00
- Sale Price
- $16.00
- Regular Price
- $34.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $11.00
- Sale Price
- $11.00
- Regular Price
- $17.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $11.00
- Sale Price
- $11.00
- Regular Price
- $17.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
- $125.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $45.00
- Sale Price
- $45.00
- Regular Price
- $75.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $103.00
- Sale Price
- $103.00
- Regular Price
- $134.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $103.00
- Sale Price
- $103.00
- Regular Price
- $134.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $103.00
- Sale Price
- $103.00
- Regular Price
- $134.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $32.00
- Sale Price
- $32.00
- Regular Price
- $50.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $32.00
- Sale Price
- $32.00
- Regular Price
- $50.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $16.00
- Sale Price
- $16.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $16.00
- Sale Price
- $16.00
- Regular Price
- $34.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $16.00
- Sale Price
- $16.00
- Regular Price
- $34.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $70.00
- Sale Price
- $70.00
- Regular Price
- $117.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $21.00
- Sale Price
- $21.00
- Regular Price
- $35.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $34.00
- Sale Price
- $34.00
- Regular Price
- $57.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $20.00
- Sale Price
- $20.00
- Regular Price
- $34.00
- Unit Price
- per

Thoughtful Gifts for Her, Him, and Home
Spread the joy with thoughtful gifts that capture the essence of the season. Whether it's a luxurious treat for her, a sophisticated surprise for him, or a charming addition to the home, We have the perfect gift for every loved one.


- Regular Price
- $84.00
- Sale Price
- $84.00
- Regular Price
- $200.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $37.00
- Sale Price
- $37.00
- Regular Price
- $45.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $75.00
- Sale Price
- $75.00
- Regular Price
- $100.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $84.00
- Sale Price
- $84.00
- Regular Price
- $100.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $75.00
- Sale Price
- $75.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $47.00
- Sale Price
- $47.00
- Regular Price
- $84.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $67.00
- Sale Price
- $67.00
- Regular Price
- $134.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $62.00
- Sale Price
- $62.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $248.00
- Sale Price
- $248.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $13.00
- Sale Price
- $13.00
- Regular Price
- $22.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $92.00
- Sale Price
- $92.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $142.00
- Sale Price
- $142.00
- Regular Price
- $200.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $134.00
- Sale Price
- $134.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $45.00
- Sale Price
- $45.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $92.00
- Sale Price
- $92.00
- Regular Price
- Unit Price
- per

- Regular Price
- from $30.00
- Sale Price
- from $30.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $134.00
- Sale Price
- $134.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $134.00
- Sale Price
- $134.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $35.00
- Sale Price
- $35.00
- Regular Price
- $21.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $21.00
- Sale Price
- $21.00
- Regular Price
- $35.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
- $30.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $100.00
- Sale Price
- $100.00
- Regular Price
- $200.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- from $30.00
- Sale Price
- from $30.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $67.00
- Sale Price
- $67.00
- Regular Price
- $100.00
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $92.00
- Sale Price
- $92.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $17.00
- Sale Price
- $17.00
- Regular Price
- $29.00
- Unit Price
- per

- Regular Price
- $22.00
- Sale Price
- $22.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $84.00
- Sale Price
- $84.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $100.00
- Sale Price
- $100.00
- Regular Price
- Unit Price
- per


- Regular Price
- $70.00
- Sale Price
- $70.00
- Regular Price
- $117.00
- Unit Price
- per
This Christmas, let us be the guiding star in creating a festive atmosphere that embodies the spirit of togetherness. Elevate your celebrations with our carefully curated products, ensuring that every moment shared with family is nothing short of extraordinary. Cheers to a Christmas filled with love, laughter, and the impeccable style.